עו"ד גיא אופיר

כינרת 5, בנין ב.ס.ר 3, קומה 12
בני ברק 5126237
03-5323650
03-5325691

התמחות

משפט מסחרי, דיני עבודה, מעמד אישי/דיני משפחה, קניין רוחני, ירושות, מחשוב/דיני מחשבים, לשון הרע, דיני אינטרנט/רשת

אודות

עורך דין גיא אופיר נולד בכפר רמות השבים, התגייס בשנת 1997 לצנחנים, סיים מסלול בהצטיינות, ולאחר מכן שירת כמפקד בביה"ס למפקדי חי"ר.

בשנת 2001 החל ללמוד מנהל עסקים ומשפטים במכללה למינהל. במהלך לימודיו עבד כעוזר מחקר במשפט בינ"ל, בדיני לשון הרע, וכעוזר מחקר של דיקאן בית הספר למשפטים בנושא "נזק כלכלי" ו"הגנת הפרטיות".

בשנת 2006 עבד כעו"ד שכיר במשרדו של עו"ד עדו לוין בת"א בתחום משפט מסחרי וליטיגציה.

בשנת 2007 פתח משרד כעו"ד עצמאי, יחד עם צוות משרדו, ייצג בשורה של תיקים מתוקשרים בתחום דיני אינטרנט, הוצאת לשון הרע באינטרנט, דיני זכויות יוצרים, משפט מסחרי, כמו גם בעתירות לבג"ץ ותביעות כנגד תאגידי ענק כמו גוגל אמזון ופייסבוק.
בנוסף, עו"ד גיא אופיר מתנדב בתוכנית שכר מצווה של לשכת עורכי-הדין, שם הוא מייצג בהתנדבות מעוטי יכולת; עו”ד אופיר מונה ע"י לשכת עורכי הדין לכהן כיו"ר ועדת מחשוב ואינטרנט, הוא חבר באיגוד האינטרנט הישראלי וסגן יו"ר ועדת ההיי-טק בלשכת עורכי-הדין. כמו כן הוא גם סגן יו"ר ועדת הגבלים עסקיים במחוז ת"א וחבר הסיעה לקידום עורכות הדין בישראל.

עורך דין אינטרנט

חיפושים *

מסמכי החלטה בהם מוזכר הביטוי "גיא אופיר" *

* המידע המוצג נאסף אוטומטית מן האינטרנט, ויתכנו בו טעויות מורפולוגיות ו/או אחרות המציגות מסמכים שאינם קשורים לעו"ד המופיע בעמוד זה.