עו"ד יצחק מצליח

יגאל אלון 98, בניין אלקטרה
תל אביב-יפו
052-4786050

התמחות

משפט מסחרי, דיני אינטרנט/רשת

אודות

התמחות – עו"ד מסחרי המתמחה בדיני הייטק, חברות טכנולוגיה, סטארט-אפ, סייבר ומסחר אלקטרוני

· אבטחת מידע - דיני אבטחת מידע, מסחר במידע והגנת סייבר.
· המדען הראשי - כל הקשור למענקי המדען הראשי במשרד הכלכלה ולהטבות המס הנלוות, לתנאים הכרוכים בכך ולעבודה עם לשכת המדען הראשי.
· ארגוני טכנולוגיה - התקשרויות המשפטיות להקמה, מו"פ ותפעול שוטף של ארגוני טכנולוגיה, ובככל זה בין היתר: הסכמי בעלי מניות, הסכמי מייסדים, הסכמי סודיות (Non Disclosure Agreements) הסכמים עם יועצים חיצוניים, הסכמי זיכיון, הסכמי אספקה ועוד.
· מאגרי מידע - הסוגיות המשפטיות והעסקיות הקשורות למאגרי מידע ולפרטיות ולעבודה מול רמו"ט (הרשות למשפט וטכנולוגיות מידע במשרד המשפטים).


פירוט ניסיון –

· בעידן של היום, לא די בעורך דין בעל תפיסה צרה של התמחות עומק. כאשר מוצגת שאלה עסקית או משפטית, המענה הפרופסיונאלי דורש חשיבה, ניסיון וידע מולטי-דיסציפלינריים.

· בהיבט הזה, ההיסטוריה שלי היא הערך המוסף שאני מביא. הידע בהנדסה כימית, הידע במינהל עסקים, הידע בייעוץ ארגוני ומיחשובי, הניסיון בטכנולוגיה מחד והניסיון כדירקטור מאידך – כל אלה מביאים לכך שאני יודע ללוות ארגונים לא רק מהפן המשפטי הצר אלא גם מהפן המשלב עסקים ומשפטים כך שהעצות הניתנות תהיינה בעלות ראיה משולבת, וזאת להבדיל ממרבית עורכי הדין המגיעים מתחום המשפטים בלבד.

· בנוסף לידע המשפטי הנרחב, אני מביא איתי יתרון נוסף והוא הרקע שלי כאיש עסקים וכבעל חברה. אני מכיר מקרוב את הבעיות והאתגרים – בין השאר כי חוויתי אותם בעצמי.

חיפושים *

מסמכי החלטה בהם מוזכר הביטוי "יצחק מצליח" *

* המידע המוצג נאסף אוטומטית מן האינטרנט, ויתכנו בו טעויות מורפולוגיות ו/או אחרות המציגות מסמכים שאינם קשורים לעו"ד המופיע בעמוד זה.